Oslo Janitsjar
Oslo Janitsjar
 • Velkommen    • Om oss    • Aktiviteter    • Tidligere aktiviteter    • Grasrotandelen    • Galleri    • Booking    • Medlemssider    • Oslo Janitsjar 100 år!      • Hjem  

 

 

   Aktiviteter
           

Snarveier:
 Bli medlem
 Logg inn medlem
 Kontakt oss!
Antall besøk på siden: 919 582

 

 



NM 2017

I Norgesmesterskapet fredag 31. mars i Trondheim spiller Oslo Janitsjar i Royal Garden kl 16.45 (7. divisjon). Stykket heter "Puszta" av Jan van der Roost. 

Vel møtt, alle korpsvenner og trofaste fans 

Spillrekkefølge NM 2017 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TRUKKET SPILLEREKKEFØLGE 2017

Elitedivisjon (Lørdag 1 april)

Spiller

Dirigent

STORE SAL

1

Christiania Blåseensemble

10.00

Trond Husebø

2

Opus 82

10.46

Sverre Olsrud

3

Dragefjellets Musikkorps

11.31

Svein Henrik Giske

4

Sarpsborg Janitsjarkorps

12.20

Rune Halvorsen

5

Musikkforeningen Nidarholm

13.06

Bjørn Sagstad

6

Vestre Aker Musikkorps

14.10

Philip Hannevik

7

Mo Hornmusikk

14.56

Reid Gilje

8

Sandvikens Ungdomskorps

15.41

Ray Farr

9

Lillestrøm Musikkorps

16.26

Trond Myhre

10

Greåker Musikkorps

17.11

Geir Holm

1.divisjon (Fredag 31 mars)

Spiller

Dirigent

STORE SAL

1

Skjold Nesttun Janitsjar

14.00

Bengt Florvåg

2

Sande Musikkorps

14.34

Philip Hannevik

3

Borge Musikkorps

15.10

Frode Amundsen

4

Kolbu Janitsjarkorps

15.47

Christian Tenfjord

5

Stavanger Musikkorps Av 1919

16.22

Morten Evjeberg Hansen

6

Drammen Konsertorkester

16.56

Thor Anders Trelease Eriksen

7

Sandefjord Musikkorps

17.31

Robert Solberg Nilsen

8

Vestsidens Musikkorps

18.23

Egil Lysebo

9

Ådalsbruk Musikkforening

18.57

Christian Tenfjord

10

Alvøens Musikkforening

19.33

Bengt Florvåg

11

Byneset Musikkorps

20.05

Hans Andreas Kjølberg

12

Strusshamn Musikkforening

20.41

Reid Gilje

13

Kolbotn Konsertorkester

21.13

Rune Halvorsen

2.divisjon (Lørdag 1 april)

Spiller

Dirigent

SCANDIC NIDELVEN

1

Halsen Musikkforening

09.30

Bjørn Breistein

2

Lørenskog Musikkorps

09.57

Trond S. Myhre

3

Bispehaugen Ungdomskorps

10.25

Hans Andreas Kjølberg

4

Lisleby Musikkorps

10.57

Erlend Tunestveit

5

Gjøvik Bykorps

11.27

Trond Elnes

6

Bjølsen Ungdomskorps

11.58

Maria Molund

7

Nittedal & Hakadal Janitsjar

12.27

Tanja Räsänen

8

Sinsen Musikkorps

12.55

Tomas Carstensen

9

Os Musikkforening

13.43

Magnus Brandseth

10

Tromsø Orkesterforening Janitsjarkorps

14.12

Sten Ivar Frydenlund

11

Aalesunds Ungdomsmusikkorps

14.44

Stijn Berbe

12

Bjergsted Blåse Ensemble

15.14

Rune Furøy Johansen

13

Hov Musikkorps

15.43

Morten Fagerjord

14

Lungegaardens Musikkorps

16.14

Eirik Gjerdevik

15

Stabekk Janitsjarorkester

16.41

Jan-Erik Hybertsen

16

Sykkylven Janitsjarorkester

17.10

Jan Petter Frostad

3.divisjon (Lørdag 1 april)

Spiller

Dirigent

Royal Garden

1

Oslo Postorkester

09.30

Martin Torp

2

Asker og Bærum Ungdomskorps

09.55

Jon Terje Svendsen

3

Tønsberg Janitsjarkorps

10.19

Ray Farr

4

Asker Musikkorps

10.48

Erling Myrseth

5

Tresfjord Janitsjar

11.13

Arnfinn Dalhaug

6

Skedsmo Janitsjarorkester

11.37

Ivar Hellesnes

7

Åsane Musikklag

12.00

Patrik Randefalk

8

Bodø Harmonimusikk

12.23

Knut Thorbjørnsen

9

Prosjekt MMXIX

13.07

Thorbjørn Lunde

10

Sofienberg Musikkorps

13.29

Kai Svestad

11

Sagene Janitsjarkorps

13.54

Tom Skjellum

12

Fåberg Musikkforening

14.17

Anders Hårstadhaugen

13

Arendal Byorkester

14.41

Britt Hilde Våge

14

Strindheim Janitsjar

15.03

Espen Andersen

15

Ranheim Musikkforening

15.25

Peter Hatfield

16

Hovin Musikkorps

15.47

Eirik Bøhn Berntsen

4.divisjon (Fredag 31 mars)

Spiller

Dirigent

Lille sal

1

Eidsvoll Janitsjarkorps

14.00

Espen Aslaksen

2

Svolvær Musikkforening

14.25

Trine Eilertsen

3

Nes Janitsjarkorps

14.48

Thomas H. Verket

4

Arne Musikforening

15.15

Uldis Plepis

5

Østensjø Janitsjar

15.39

Sverre Caspersen

6

Oppegård Janitsjar

16.03

Bjørn Morten Kjærnes

7

Østre Gausdal Musikkforening

16.25

Jon Kristian Solberg

8

Musikklaget Kornetten

16.50

Håvard Hinsverk

9

Bøler og Ila Janitsjar

17.32

Øystein Olsen Vadsten

10

Musikkforeningen "VIKEN"

17.53

Christer Bergby

11

Eina Musikkforening

18.18

Ola Fredheim Haug

12

Ringsaker Janitsjar

18.43

Per Kristian Ødegård Syversen

13

Heimdal Musikkorps

19.08

Kim Lofthouse

14

Fet Janitsjar

19.33

Lise Solberg Nilsen

15

Musikklaget Ulf

19.57

Frode Dalhaug

16

Melhus Janitsjarkorps

20.22

Endre Ladehaug

5.divisjon (Lørdag 1 april)

Spiller

Dirigent

Lille sal

1

Nannestad Janitsjarkorps

09.30

Erik Bergene

2

Rælingen Musikklag

09.51

Lars Jarand Bakkelund

3

Strinda Ungdomskorps

10.13

Magne Østlie Hjelmervik

4

Musikklaget Brage

10.42

Jette Hougaard Holstad

5

Odda Musikklag

11.04

Petro Romanyshyn

6

Tolga-Os Janitsjar

11.25

Morten Tømmermo

7

Åsnes Hornmusikk

11.46

Ola Fredheim Haug

8

Brevik Musikkorps

12.09

Sigurd Grøv Skramsett

9

Torshov Janitsjarorkester

12.53

Bente Illevold

10

Gloppen Janitsjar

13.16

John Rune Ødven

11

Tvedestrand Musikkorps

13.40

Rune Hansen

12

Byåsen Musikkorps

14.00

Magne Østlie Hjelmervik

13

Drøbak Musikkorps

14.22

Erik Bergene

14

Kongsberg Byorkester

14.44

Tomas Carstensen

15

Jernbanens Musikkorps Oslo

15.06

Maria Molund

16

Moss og Omegn J/Mossekråkene v.korps

15.30

S. Caspersen / T. Gravningsmyhr

6.divisjon (Fredag 31 mars)

Spiller

Dirigent

Scandic Nidelven

1

Namsos Musikkorps

16.00

Tor Halvard Nilsen

2

Musikkorpset Tempo

16.24

Marcus Alexandersson

3

Ås og Vestby Musikkorps

16.47

Erlend Tunestveit

4

Malvik Musikkorps

17.16

Sverre Bøgh

5

Hamar Musikkorps

17.39

Erik Aune

6

Vålerenga Janitsjarkorps

18.00

Per Gjermund Storrø

7

Musikklaget Ustemt

18.22

Ola Fredheim Haug

8

Bømlo Janitsjar

18.45

Håvard Kroka

9

Hadeland Janitsjar

19.27

Espen Aslaksen

10

Hegra Hornmusikklag

19.51

Frode Krogstad

11

Skatval Hornmusikklag

20.16

Geir Ulseth

12

Haugesund Janitsjarorkester

20.36

Alf Reidar Nilsen

13

Hommelvik Musikkorps

21.00

Arild Hognes

14

Dokka Musikkorps

21.23

Pål Owe Tandsæther

15

Klæbu Musikkorps

21.46

Håvard Hinsverk

7.divisjon (Fredag 31 mars)

Spiller

Dirigent

Royal Garden

1

Østerdal Prosjektkorps

14.00

Tom Erik Antonsen

2

Nordre Aker Janitsjar

14.23

Trond Brenne

3

Alversund Musikklag

14.46

Per-Lorentz Milotzki

4

Østerdølenes Musikkorps

15.14

Ivar Hellesnes

5

Vinne Musikkorps

15.37

Morten Christiansen

6

Flatåsen Musikkorps

16.01

Roger Overå

7

Lillehammer Janitsjar

16.24

Magnus Mulligan

8

Oslo Janitsjar

16.45

Espen Selvik

9

Musikklaget Laat

17.08

Petter Skjervold

10

Løkken Musikkorps

17.51

Stian Rødskjær

11

Åndalsnes Musikkforening

18.12

John Hudson

12

Raufoss Musikkorps

18.33

Roy Myhrvold

13

Åfjord Janitsjar

18.55

Kjell Ove Aaberg

14

Søndre Nittedal Veterankorps

19.19

Tormod Wergeland Haug

15

Follebu MF og Vestre Gausdal MF

19.44

Sigmund Staum

16

Tillerblæsen

20.08

Sverre Vikhammermo

17

Hønefoss Ungdomskorps

20.32

Espen Aslaksen

18

Eid Musikklag

20.53

 

    Utskriftsvennlig versjon
 

 

 

Adresse: Oslo Janitsjar, Postboks 73 Ellingsrud 1006 Oslo